Contact

Voor al uw vragen en opmerkingen

U kunt op verschillende manieren contact met ons opnemen. Hieronder treft u een overzicht aan.

Hoofdkantoor
Kinderopvang Avonturijn
Nieuwe Weg 5-01
7261 NL Ruurlo

Planning en klantcontacten
T (0573) 760 200
E info@avonturijn.nl

Bereikbaar tijdens kantooruren van maandag t/m vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur.


TUSSE
NSCHOOLSE OPVANG
T (0573) 760 200
E tso@avonturijn.nl

TSO-Coördinator
Sabine van de Kamp is werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag
T (0573) 760 203
E s.vandekamp@avonturijn.nl


GASTOUDEROPVANG

Gastouderbureau
T (0573) 760 222
E gob@avonturijn.nl

Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 09:00 uur tot 17:00 uur.

Bemiddelingsmedewerker en hoofd GOB
Ester Voorburg is werkzaam op maandag, dinsdag,  donderdag en vrijdag
T 06-1821 0343
e.voorburg@avonturijn.nl

Bemiddelingsmedewerker
Joyce Velthorst
T (0573) 760224
j.velthorst@avonturijn.nl

Vragen over GOB-facturen en declaratieformulieren
Andrea van Pelt is werkzaam op maandag-, woensdag- en vrijdagmorgen
T (0573) 760 225
E a.vanpelt@avonturijn.nl


MANAGEMENTTEAM

Unithoofden
Colet Manders (cluster Berkelland en Lochem)
Colet is werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagmorgen
T 06-3034 8394
E c.manders@avonturijn.nl

Judith ten Broeke  – ter Huurne (cluster Bronckhorst)
Judith is werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag
T 06-2286 2055
E j.terhuurne@avonturijn.nl

Henriëtte Scherpenzeel (cluster Doetinchem en Zutphen en praktijkcoördinator)
Henriëtte is werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
T 06-2852 4335
h.scherpenzeel@avonturijn.nl

Hoofd bedrijfsbureau
Esther Wolterinck is werkzaam op maandag, dinsdag, woensdagmorgen en donderdag
T 06-4056 0280
E e.wolterinck@avonturijn.nl

Directie
Yolanda Bensink, onze directeur, hoort graag algemene bijzonderheden, verbetertips en feedback
en is werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
T 06-1668 1771
E y.bensink@avonturijn.nl

U kunt ook altijd onderstaand mailformulier invullen.

Contact

 

Verification