Contact

Hoofdkantoor

Kinderopvang Avonturijn
Nieuwe Weg 5-01
7261 NL Ruurlo

T (0573) 760 200
E info@avonturijn.nl

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 18.00 uur.

Planning & Klantcontacten

Sabine van de Kamp (Planning & Klantcontacten en TSO-coördinator)
T (0573) 760 203
E s.vandekamp@avonturijn.nl

Saskia Gotink (Planning & Klantcontacten)
T (0573) 760 204
E s.gotink@avonturijn.nl

Lian Kormelink (Planning & Klantcontacten)
T (0573) 760 204
l.kormelink@avonturijn.nl

Petra Kasteel (Financiën)
T (0573) 760 202
E p.kasteel@avonturijn.nl

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 17.30 uur.

Gastouderbureau

Algemeen
T (0573) 760 222
E gob@avonturijn.nl

Ester Voorburg (Hoofd GOB)
T (0573) 760 223
E e.voorburg@avonturijn.nl

Joyce Velthorst (Bemiddelingsmedewerker)
T (0573) 760 224
j.velthorst@avonturijn.nl

Andrea van Pelt (Administratief medewerker GOB)
T (0573) 760 225
a.vanpelt@avonturijn.nl

Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 09:00 uur tot 15:00 uur.

Directie

Yolanda Bensink, onze directeur, hoort graag algemene bijzonderheden, verbetertips en feedback
en is werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

T (0573) 760 201
M 06-1668 1771
E y.bensink@avonturijn.nl

Contactformulier

Heb je vragen, suggesties of opmerkingen? Vul dan onderstaand contactformulier in. Wij streven ernaar om je bericht binnen twee werkdagen te beantwoorden. Wil je op een moment dat het jou past door ons teruggebeld worden? Maak dat dan hier kenbaar en wij nemen contact met je op.

Avonturijn hecht veel waarde aan de bescherming van jouw persoonsgegevens. Wil je teruggebeld worden of heb je een vraag, dan vragen we je alleen om persoonsgegevens die we nodig hebben om deze informatie te verstrekken en je terug te bellen. Door het versturen van dit formulier geef je ons uitdrukkelijk toestemming deze gegevens hiervoor te gebruiken. We gaan vertrouwelijk om met deze gegevens en stellen ze niet beschikbaar aan derden.

Download onze Ouderportaal App!

Download onze ouderportaal App!

Download onze ouderportaal App!