Contact

Kinderopvang Avonturijn

Servicekantoor
Nieuwe Weg 5-01
7261 NL Ruurlo

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag van 08:00 tot 17:30

Download onze ouderportaal app

uabb-device-phone

Eveline Grijsen (Financiën)
T:  (0573) 760 202
E:  e.grijsen@avonturijn.nl

Sabine van de Kamp (Kindplanning & Klantcontacten)
T:  (0573) 760 203
E:  s.vandekamp@avonturijn.nl

Saskia Gotink (Planning & Klantcontacten)
T:  (0573) 760 204
E:  s.gotink@avonturijn.nl

Ellen Bannink (Personeelsplanning)
T:  (0573) 760 204
E:  e.bannink@avonturijn.nl

Sabine Warris (Personeelsplanning)
T:  (0573) 760 204
E:  s.warris@avonturijn.nl

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 17.00 uur.

Algemeen
T:  (0573) 760 200
E: gob@avonturijn.nl

Ester Voorburg (Manager Gastouderopvang)
T:  (0573) 760 223
E:  e.voorburg@avonturijn.nl

Joyce Velthorst (Bemiddelingsmedewerker)
T:  (0573) 760 224
E:  j.velthorst@avonturijn.nl

Andrea van Pelt (Administratief medewerker GOB)
T:  (0573) 760 225
E:  a.vanpelt@avonturijn.nl

Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 09:00 uur tot 15:00 uur.

Herbert Prins, onze directeur-bestuurder, hoort graag algemene bijzonderheden, verbetertips en feedback.

T:  (0573) 760 229
M:  06-5314 8399
E:  h.prins@avonturijn.nl

Colet Manders (Manager Kinderopvang)
T:  (0573) 760 207
E:  c.manders@avonturijn.nl

Nanny Nijenhuis (Manager Kinderopvang)
T:  (0573) 760 209
E:  n.nijenhuis@avonturijn.nl

Ester Voorburg (Manager Kinderopvang)
T:  (0573) 760 223
E:  e.voorburg@avonturijn.nl

A5A8875_LR

Contactformulier

Heb je vragen, suggesties of opmerkingen? Vul dan onderstaand contactformulier in. Wij streven ernaar om je bericht binnen twee werkdagen te beantwoorden.


Avonturijn hecht veel waarde aan de bescherming van jouw persoonsgegevens. Wil je teruggebeld worden of heb je een vraag, dan vragen we je alleen om persoonsgegevens die we nodig hebben om deze informatie te verstrekken of je terug te bellen. Door het versturen van dit formulier geef je ons uitdrukkelijk toestemming deze gegevens hiervoor te gebruiken. We gaan vertrouwelijk om met deze gegevens en stellen ze niet beschikbaar aan derden. Bekijk hier ons Privacy Beleid.

=
Scroll naar top